KURUMSAL

 

 

TAM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş. HAKKINDA

TAM Bilgisayar Hizmetleri A.Ş. 1983 yılında sadece standart ticari yazılımlar geliştirme amacı ile kurulmuştur. Daha sonra 1987 yılında  IBM Türk Ltd. Şti. ile AIX (IBM UNIX) sistemleri üzerinde  çalışmalara başlamış ve kendi teknik servisini oluşturmuştur. 1987 yılında oluşan ilk organizasyon değişikliği ile aynı tarihten itibaren IBM RS/6000 (UNIX-AIX) ve daha sonraki modelleme adı ile P series server sistemleri üzerinde de satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini vermeye başlamıştır. Büyük sistemlerde satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerinin üstlenilmesi ile standart yazılımlar dışında her kuruluşa özel anahtar teslim  (donanım ve yazılım)  proje kurulumları da yapılmaya başlanmıştır.

TAM standart ve özel proje yazılımları, WINDOWS, LINUX  ve AIX (IBM UNIX), işletim sistemleri üzerinde tek kaynak kod ilkesi ile çalışmaktadırlar. Bu yapının anlamı kullanıcı hangi sistemden hangi sisteme geçerse geçsin çalışmakta olduğu TAM programlarının içerik ve yapıları değişmediği için, hiçbir ek eğitim ve doğal olarak çalışma farklılığı gerekmemesi,  sistemin tek kullanıcılı bir Windows işletim sisteminden çok kullanıcılı AIX veya LINUX işletim sistemine varan bir platformda istediği gibi büyüyebilmesidir.

TAM teknik ekibi ile yerel network kurulumları, uzak bağlantı ile çalışma hizmetlerini de vermektedir.

Ortakların profesyonel meslekleri sistem analizi, uygulama program ve donanım programları yazılımı olup, şirkette fiilen emek yoğun olarak çalışmaktadırlar. Destek servislerimiz (eğitim / teknik) gerek Internet üzerinden eş zamanlı ve gerekse müşteri işyerinde hizmet verebilecek şekilde organize edilmişlerdir.

İstanbul’ da genel merkez ve diğer yerel , Ankara, Konya,  İzmir, Antalya  temsilciliklerimiz ile hizmetlerimiz sürdürülmektedir..

TAM temsilcilikleri, birer TAM kuruluş veya iştiraki olmasalar dahi müşteri odaklı hizmet anlayışımız gereği sadece TAM yazılımlarına satış ve satış sonrası destek verecek şekilde organize olmuşlardır.

 

 

 

Copyright © Tam Bilgisayar Hizmetleri A.Ş. 2018